Kontakt
Wsparcie
O Nas
Produkty
Nowości

O Nas

Witam. Mam na imię Adam i jestem osobą która za tym wszystkim stoi.

Trybo powstało jako efekt krzyżówki mojej fascynacji napędem rowerowym oraz potrzeby bycia twórczym. Bezpośrednio pomysł zrodził się wyniku tego jak rowery na których jeżdżę coraz mniej dawały się sklasyfikować, gdyż dostosowując je do swoich potrzeb łamałem kolejne konwenanse rowerowego światka.

Rower jest jak garnitur. Można kupić gotowy zestaw, od skarpetek do kapelusza i udawać, że pijące szwy za wąskie spodnie czy ciasne buty to efekt zamierzony. Z drugiej strony, można każdy element ubioru dobrać osobno, patrząc na fason, kolory, rozmiar czy typ tkanin i ostatecznie mieć ubiór pasujący idealnie.

W taki sam sposób patrzę na rowery. Większość z nas czas na rower znajduje pomiędzy zgiełkiem codziennego życia i ta godzina czy też dwie zeń wyrwane nie powinny być skażone potrzebą dostosowywania się do maszyny.

Rower to w istocie kolekcja komponentów mniej lub bardziej ze sobą powiązanych. Jeżeli jego użytkownik będzie miał możliwość jak najbardziej elastycznego doboru tychże komponentów, tym bardziej będzie mógł się zbliżyć do tego, czego od roweru oczekuje i czasem nawet tak małe różnice jak jeden ząbek na koronce decydują o tym czy rower w odbiorze przekroczy ten magiczny horyzont zdarzeń za którym kwestie techniczne przestają mieć znaczenie.

Trybo powstało, gdyż chcę produkować nietypowe komponenty które zapewniają tę elastyczność doboru. Bez względu czy to na potrzeby enduraka, szosówki czy poziomki.